Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
