Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
