Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
