Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Security
da: Sikkerhed

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?
