Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Security
de: Sicherheit

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Key Name
de: Schlüsselname

en: Key name
de: Schlüsselname
