Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?
