Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Security
hu: Biztonság

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?
