Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Security
id: Keamanan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?
