Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Security
it: Sicurezza

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?
