Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?
