TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Language
af: Taal

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: German
af: Duits

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Portuguese
af: Portugees

en: Russian
af: Russies

en: Catalan
af: Katalaans

en: Basque
af: Baskees

en: Galician
af: Galisies
