TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Language
da: Sprog

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Live
da: Eksisterende

en: German
da: Tysk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Russian
da: Russisk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Basque
da: Baskisk

en: Galician
da: Galicisk
