TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Live
gl: Vista previa

en: German
gl: Alemán

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Russian
gl: Ruso

en: Catalan
gl: Catalán

en: Basque
gl: Vasco

en: Galician
gl: Galego
