TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Live
he: חי

en: German
he: גרמנית

en: Russian
he: רוסית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Basque
he: בסקית

en: Galician
he: גליצית
