TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Commerce
hu: Bolt

en: Live
hu: Élő

en: German
hu: német

en: Norwegian
hu: norvég

en: Portuguese
hu: portugál

en: Russian
hu: orosz

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Catalan
hu: katalán

en: Basque
hu: baszk

en: Galician
hu: galiciai
