TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Basque
hy: Բասկերեն

en: Galician
hy: գալիսերեն
