TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Language
jv: Basa

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Russian
jv: Russia

en: Catalan
jv: Katalunya
