TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Norwegian
kn: ನಾರ್ವೇಜಿಯನ್

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Basque
kn: ಬಾಸ್ಕ್ಯೂ
