TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Language
ku: زمان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Catalan
ku: کەتەلۆنی

en: Basque
ku: باسکی

en: Galician
ku: گەلیسی
