TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: German
mn: Герман

en: Russian
mn: Орос

en: Catalan
mn: Каталан

en: Basque
mn: Баск
