TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Language
nn: Språk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: German
nn: Tysk

en: Russian
nn: Russisk

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Basque
nn: Baskisk

en: Galician
nn: Galicisk
