TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Commerce
sk: Obchod

en: Live
sk: Naživo

en: German
sk: Nemčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Galician
sk: Galícijčina
