TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Russian
sq: Rusisht

en: Catalan
sq: Katalane

en: Basque
sq: Baske
