TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Language
sr: Језик

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: German
sr: немачки

en: Russian
sr: руски

en: Catalan
sr: каталонски

en: Basque
sr: баскијски
