TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Basque
ta: பாஸ்க்

en: Galician
ta: கலிசியன்
