TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Language
be: Мова

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: German
be: Нямецкая

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Catalan
be: Каталанская

en: Basque
be: Баская

en: Galician
be: Галіцыйская
