TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Language
bg: Език

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Live
bg: Живот

en: German
bg: Немски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Russian
bg: Руски

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Basque
bg: Баски

en: Galician
bg: Галицийски
