TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: German
cs: Německy

en: Russian
cs: Rusky

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Catalan
cs: Katalánsky
