TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: German
eu: Alemanera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Basque
eu: Euskera

en: Galician
eu: Galiziera
