TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: German
fi: saksa

en: Russian
fi: venäjä

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Catalan
fi: katalaani

en: Basque
fi: baski (euskara)

en: Galician
fi: galego
