TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: German
hr: Njemački

en: Russian
hr: Ruski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Galician
hr: Galicijski
