TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Language
it: Lingua

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: German
it: Tedesco

en: Russian
it: Russo

en: Catalan
it: Catalano

en: Basque
it: Basco
