TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Catalan
ml: കാറ്റലന്‍

en: Basque
ml: ബാസ്ക്

en: Galician
ml: ഗാലിഷ്യന്‍
