TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: German
ne: जर्मन

en: Russian
ne: रूसी

en: Basque
ne: बास्क़

en: Galician
ne: गैलिशियन्
