TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Commerce
pt: Comércio

en: Live
pt: Ao Vivo

en: German
pt: Alemão

en: Norwegian
pt: norueguês

en: Portuguese
pt: Português

en: Russian
pt: Russo

en: Catalan
pt: Catalão

en: Basque
pt: Basco

en: Galician
pt: Galego
