TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: German
ro: Germană

en: Russian
ro: Rusă

en: Catalan
ro: Catalană

en: Basque
ro: Bască

en: Galician
ro: Galiţiană
