TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Language
sv: Språk

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: German
sv: Tyska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Russian
sv: Ryska

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Basque
sv: Baskiska

en: Galician
sv: Gaeliska
