TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Language
tr: Dil

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Live
tr: Live (canlı)

en: German
tr: Almanca

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Russian
tr: Rusça

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Basque
tr: Baskça

en: Galician
tr: Galisyaca
