Rules Essentials (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Continue
af: Gaan voort

en: Filter
af: Filtreer

en: System
af: Stelsel

en: Identifier
af: Identifiseerder
