Rules Essentials (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Schedule
gl: Programación

en: Path
gl: Ruta

en: Event
gl: Evento

en: Component
gl: Compoñente

en: Continue
gl: Continuar

en: Filter
gl: Filtro

en: Add condition
gl: Engadir condición

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: Conditions
gl: Condicións

en: System
gl: Sistema

en: Events
gl: Eventos

en: Clone
gl: Clonar

en: Operator
gl: Operador

en: Threshold
gl: Umbral

en: Identifier
gl: Identificador

en: List position
gl: Posición na lista

en: Status report
gl: Informe de estado

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name
