Rules Essentials (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: - Choose -
gu: -પસંદ કરો-
