Rules Essentials (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Event
hr: Događanje

en: Component
hr: Komponenta

en: Continue
hr: Nastavi

en: Filter
hr: Pročisti

en: System
hr: Sustav

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Threshold
hr: Prag

en: Status report
hr: Izvješće statusa
