Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre
