Rules Essentials (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Status report
pa: ਹਾਲਤ ਵੇਰਵਾ
