Rules Essentials (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Schedule
sk: Plán

en: Path
sk: Cesta

en: Event
sk: Podujatie

en: Component
sk: Komponent

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Conditions
sk: Podmienky

en: System
sk: Systém

en: Events
sk: Udalosti

en: Clone
sk: Klonovať

en: Operator
sk: Operátor

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Negate
sk: Negácia

en: List position
sk: Pozícia v zozname

en: Status report
sk: Hlásenie stavu

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: Component name
sk: Názov komponentu

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané
