Rules Essentials (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Component
az: Komponent

en: Continue
az: Davam et

en: Add action
az: Fəaliyyət əlavə edin

en: System
az: Sistem

en: Negate
az: İnkar et

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Status report
az: Vəziyyət hesabatı
