Rules Essentials (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Schedule
be: Расклад

en: Path
be: Сцежка

en: Component
be: Кампанент

en: Continue
be: Працягнуць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: System
be: Сістэма

en: Rules
be: Правілы

en: Negate
be: Звярнуць

en: Status report
be: Сістэмны статус
