Rules Essentials (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Continue
bg: Продължи

en: Filter
bg: Филтър

en: System
bg: Система

en: User has been blocked
bg: Потребителя е блокиран

en: User has been unblocked
bg: Потребителя е отблокиран

en: Status report
bg: Доклад
