Rules Essentials (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Event
bs: Događaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Conditions
bs: Uslovi

en: System
bs: Sistem

en: Events
bs: Događaji

en: Clone
bs: Klon
