Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Schedule
ca: Planificar

en: Path
ca: Camí

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Continue
ca: Continua

en: Filter
ca: Filtra

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Add action
ca: Afegeix l'acció

en: Conditions
ca: Condicions

en: System
ca: Sistema

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Clone
ca: Clona

en: Operator
ca: Operador

en: Threshold
ca: Llindar

en: Rules
ca: Regles

en: Negate
ca: Nega

en: Identifier
ca: Identificador

en: Rule
ca: Regla

en: List position
ca: Posició a la llista

en: Status report
ca: Informe d'estat

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Machine name: @name
ca: Nom de màquina: @name

en: - Choose -
ca: - Escull -

en: Delete scheduled tasks
ca: Suprimeix les tasques programades

en: Task identifier
ca: Identificador de tasca

en: Create media
ca: Crea mèdia

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

[ctx: Plural]
en: Enabled
ca: Habilitat
